Informace pro školitele

Odměny školitelům

Stanovení odměn školitelům studentů po úspěšném ukončení studia v doktorském studijním programu (Opatření rektora č. 10/2003)

Výklad pojmu "nepřerušené studium" v Opatření rektora č. 10/2003 naleznete na stránkách Ekonomického odboru RUK » Otázky a odpovědi » Opatření rektora 10/2003 - Stanovení odměn školitelům studentů:

Hodnocení doktorandů

Informace týkající se "Hodnocení doktoranda" naleznete ZDE.

Studentské IES working papery

Školitel musí schválit submitování článku studenta do IES Working Papers Series a navrhnout editorovi Ondřejovi Schneiderovi možné oponenty.

Školitel musí schválit submitování článku studenta do IES Working Papers Series a navrhnout příslušnému editorovi možné oponenty.
Editoři pro jednotlivé oblasti: doc. Jozef Baruník (Econometrics, Finance), prof. Roman Horváth (Macroeconomics), prof. Karel Janda (Microeconomics) a doc. Ondřej Schneider (Economic Policy).