Podpora IES Alumni

Cílem sdružení IES Alumni je zajistit pravidelná setkávání absolventů IES, vzájemný networking členů sdružení a podpora Institutu ekonomických studií. V současné době je tato podpora cílená na Alumni Chair, což je pozice, kterou jednou za čas získává mladý a nadějný absolvent IES, který se nadále věnuje výzkumu a učí na IES. Tím přispíváme na rozvoj Institutu samotného. Alumni Chair by přitom nebylo možné sponzorovat bez Vás absolventů, kteří pravidelně přispíváte na banketech a večírcích Alumni. Pokud nejste nebo nemůžete být účastníky těchto setkání, a přesto chcete přispět, nabízíme Vám několik možností jak to udělat.

Možnosti jak přispět:

Přímá platba na bankovní účet

Nejjednodušší cestou jak přispět, je poslání libovolné částky na účet IES Alumni. Pokud budete chtít vystavit na příslušnou částku darovací smlouvu, do zprávy pro příjemce napište svůj mail, ozveme se Vám a vše připravíme.
Číslo účtu: 171517629/0300

Platba SMSkou a k tomu zdarma vyplněné daňové přiznání

Pokud byste chtěli vyplnit daňové přiznání a k tomu ještě přispět na Alumni Chair, máte možnost ZDE.
SMS stojí 299 Kč a kromě poplatku operátorovi jde celá částka na IES Alumni. Společnost, která službu zprostředkovává, si z vytěžené částky nebere žádný poplatek, vše je zařízeno za laskavé podpory absolventa Iva Brabce.

Nefinanční pomoc

Chcete-li se aktivněji podílet na chodu IES Alumni a přispět nefinančně, nabídněte, čím byste mohli pomoci. Ozvěte se nám na alumni[at]alumni[dot]cz a rádi to společně probereme. V současné době už například sháníme mentory do dalšího kola Mentoringu, které bude probíhat od října 2015. Pokud byste měli zájem pomoci studentům s výběrem vhodného kariérního nastartování, i to je pro nás, a zejména pro ně, přínosné.

Pokud byste měli jakýkoliv další nápad, jak podpořit IES Alumni, jak finančně, tak nefinančně, určitě nás neváhejte kontaktovat. Budeme vděční i za zpětnou vazbu či nápady, jak výběr prostředků usnadnit. Děkujeme, že jste s námi!
 

 


 


 

Partneři

Deloitte
Česká Spořitelna

Sponzoři

CRIF
McKinsey
Patria Finance
EY