Nabídka stáží

Partneři IES FSV UK: stáže a zkrácené úvazky

ČSOB nabízí trainee program Foxes. Podrobnosti nalezenete zde.

Deloitte nabízí stáže a zkrácené úvazky, detaily naleznete zde. Nabídka pozic Valuation Associate a Valuation Business modelling.

Další nabídky

Consulting

• Nabídka pracovní pozice pro studenty: Business Analyst Intern. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka pro studenty ve společnosti EY. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka pro studenty ve společnosti NN - Junior Analyst. Podrobnosti naleznete zde.
  • McKinsey: stále je možné se hlásit na stáž do společnosti McKinsey. Podrobnosti naleznete zde.
  • Stáže ve společnosti BCG - můžete se hlásit už nyní. Podrobnosti naleznete zde.

Finance a banky

• Nové: Nabídka stáže v controllingu ČSOB. Podrobnosti zde.
  • Financial support v investiční společnosti. Podrobnosti naleznete zde.
  • Equity Research Intern Wood and Co. Podrobnosti zde.  Equities Capital Markets Intern. Podrobnosti zde.
  • Private Equity Analyst at Green Horizon Renewables.Please see the details here.
  • Nabídka zkráceného úvazku ve společnosti Capitalinked. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka stáží v Unicreditu. Podrobnosti naleznete zde.

IT

Energetika

• Nové: Stáž Analyst, Clean Energy. Podrobnosti zde.
  • Nabídka do týmu Elektromobilita ČEZ. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka stáže ve společnosti Innogy. Vývoj aplikace s využití Excelu a maker. Podrobnosti nalezete zde.

Jiné

• České priority. Nový projekt, mladý sympatický kolektiv. Podrobnosti zde.
  • Prague Coordinator Leadership exCHANGE. Letní brigáda. Podrobnosti zde.
  • Nabídka "student assistant", práce ve výzkumu Univerzity of Zurich. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka studentského traineeshipu ve společnosti Cushman and Wakefield. Podrobnosti zde.
  • Nabídka stáže v consultingu z oblasti zdravotnictví. Podrobnosti zde.
  • Finanční/ho koordinátor/koordinátorka nestátní neziskové organizace. Podrobnosti naleznete zde.

Akademie a výzkum

Veřejný sektor

Ambasády

•  MZV - Stálá mise ČR při OECD od velvyslance Petra Gandaloviče - nabídka stáží: podrobnosti zde.

Mezinárodní organizace

• New: WHO internship programme. Please see the details here
  • The European Central Bank (ECB) is seeking applications for participation in its summer research graduate programme. Please see the details here. Available traineeships here.
  • Evropská komise. Podrobnosti zde.
  • ILO - International Labour Office has interesting new internship opportunities coming up in a variety of fields. Candidates are invited to consult the ILO’s online recruitment platform. Applications may be submitted electronically from the platform and will remain open from 21 June 2017 to 4 July 2017 (midnight Geneva time). The next list of proposed internships will be published in January 2018.
  • The World Bank offers  internships to young people interested to learn more about the economic and social issues that affect people's lives around the world. The programme offers opportunities for study and work that provide hands-on experience. The Bank Internship Programme offers graduate students an opportunity to improve their skills as well as the experience of working in an international environment, please see the details here.
  • OECD - THE OECD YOUNG PROFESSIONALS PROGRAMME 2017. Please see the details here.
  • Traineeships in the European Parliament: Application period: 15 August – 15 October (midnight) Traineeship period: 1 March – 31 July, Application period: 15 March – 15 May (midnight) Traineeship period: 1 October – 28/29 February. Please see the details here.

Erasmus+ stáže v zahraničí

Na tyto stáže lze využít i dodatečné financování z programu Erasmus+, pro detaily kontaktujte Elišku Šerhantovou.

• Spanish Internships. Please see the details here.
  • Nabídky zahraničních stáží v Porýní-Falc (Německo), Burgundsko (Francie) a Opolské vojvodství (Polsko) pro studenty s bydlištěm ve středočeském kraji. Výběr oboru, ve kterém chcete stáž absolvovat je na samotných studentech. Podrobnosti zde.
  • Various internships in Spain. Please see the list enclosed.

McKinsey & Company
Moneta Money Bank