PhDr. Vladimír Čermák - Novinky

06.04.2009 - Analyst Portfolio Management

RWE Transgas hledá absolventy nebo doktorandy FSV do oddělení Portfolio Management. Pokud směřuješ po škole spíše do businessu, umíš zacházet s PC a nebráníš se práci v mezinárodní společnosti, pak Tě rádi uvítáme na pohovoru v naší společnosti. Více detailů v odkazu.

21.06.2007 - Analyst v RWE Transgas

RWE Transgas hledá absolventy FSV do oddělení Portfolio Management. Pokud směřuješ po škole spíše do businessu, umíš zacházet s PC a nebráníš se práci v mezinárodní společnosti, pak Tě rádi uvítáme na pohovoru v naší společnosti. Přitom představíme plynárenství jako odvětví blízké spíše finančním trhům, než nějakému odvětví "o trubkách", které potřebuje jen lidi v montérkách :-). CV pošli na vladimir.cermak@rwe.cz, více detailů v odkazu: