PhDr. Ing. Jiří Skuhrovec PhD. - Novinky

04.05.2016 - Cenu Google pro talenty datové žurnalistiky získali dva naši studenti

Adam Nedvěd a Tomáš Ducháček získali prestižní Cenu Google pro mladé talenty datové žurnalistiky za analýzu sporů ve veřejných zakázkách. Analýza pod názvem "Kontrola veřejných zakázek před ÚOHS" vycházela z jejich bakalářských prací pod vedením Jana Soudka a Jiřího Skuhrovce.

Citujeme výrok poroty: "Porota ocenila studenty IES FSV UK za atraktivní projekt, který má potenciál přinést svěží úhel pohledu na agendu veřejných zakázek. Jejich přístup je z odborného hlediska velmi kvalitní, tématu se už pečlivě věnovali, rozumějí mu a jsou připraveni ho nadále rozvíjet. Spojení se zkušenými datovými analytiky a novináři otevírá možnost, že se ukáží nová zjištění ohledně dynamiky fungování Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže."

Gratulujeme!

07.09.2012 - Kompaktní kurz - Dějiny ekonomických teorií

Od 25.9. povede prof. Julius Horváth PhD. inovovaný kurz dějin teorií. Kurz je určen pro bakalářský stupeň, ale účastnit se mohou i magisterští studenti. Detaily kurzu - viz syllabus.

01.11.2009 - Seminář E-klubu: Do economists need to know history of economics?

E-klub si Vás dovoluje pozvat na přednášku s diskusí nazvanou: Do economists need to know history of economics? (and how much of it?) Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 12 listopadu v 17:00 ve velké aule. Jako hlavní řečník vystoupí prof. David M. Levy (George Mason University), dále s krátkými příspěvky prof. Jan Kmenta (University of Michigan, CERGE-EI) a doc. Tomáš Cahlík (IES).

Partneři

Deloitte
Česká Spořitelna

Sponzoři

CRIF
McKinsey
Patria Finance
EY