PhDr. Jiří Kukačka Ph.D. - Novinky

04.05.2023 - Guest lecture: Modely stochastické volatility v praxi - 11. 5., 17:00

Rádi bychom pozvali všechny studenty a zaměstnance na přednášku Tomáše Sobotky, Ph.D. a absolventa IES Michala Svatoně na téma "Modely stochastické volatility v praxi", která se uskuteční ve čtvrtek 11. května od 17:00 v aule 314. Tato guest lecture již tradičně proběhne jako součást předmětu Applied Econometrics.

Tomáš Sobotka je ředitelem v Ernst & Young, s.r.o. v týmu poradenství pro finanční instituce. Zaměřuje se na modelování a řízení tržních rizik a v této oblasti publikuje odborné články do mezinárodních impaktovaných periodik.

19.02.2023 - Eikon - úvodní online tutorial, 1. března od 9:30

Pro nové uživatele databáze Eikon s Datastreamem, která je v plné verzi a zdarma k dispozici všem studentům IES, probíhají dvakrát ročně pravidelné úvodní tutoriály zaměřené na ovládání databáze a efektivní vyhledávání a stahování dat.

Tutoriál pro letní semestr se bude konat 1. března od 9:30 do cca 11 hod online prostřednictvím Microsoft Teams. Tutoriálem Vás provede Alena Štifterová z Refinitiv Czech Republic. Je doporučeno mít na svém osobním počítači nainstalovanou funkční verzi Eikonu s MS Excel Datastream Add-On viz zde.

Je nutná předchozí registrace alespoň 1 den předem na jiri.kukacka@fsv.cuni.cz. V daný čas se poté připojte prostřednictvím tohoto linku: Join Microsoft Teams Meeting

25.01.2021 - WorldData.AI: nová databáze pro naše studenty

WorldData.AI poskytuje přístup k více než 3,3 miliardám datových sad z více než 8 000 předních veřejných a proprietárních zdrojů. Obsahuje datové soubory v různých oborech včetně financí, makroekonomie, počasí, obchodu, zdraví, zemědělství, politiky, trhů práce atd. Databáze obsahuje News Sentiment AI, která poskytuje textovou analýzu milionů zpráv ze všech hlavních zpravodajských zdrojů za posledních 10 let. Databáze Global Data poskytuje jednotnou platformu kombinující data publikovaná předními vládními agenturami, soukromými agenturami a univerzitami.

Studentům a zaměstnancům IES stačí k využívání této databáze vytvořit si bezplatný účet ve WorldData.AI pomocí své e-mailové adresy @fsv.cuni.cz a automaticky upgradovat na partnerský účet.

02.11.2020 - rejustify: nová databáze pro naše studenty

Rejustify je ETL nástroj (Extract-Transform-Load) využívající umělou inteligenci pro přípravu datasetu a spojování dat z více zdrojů. Algoritmus rejustify nejdříve analyzuje prázdný dataset, rozpozná jeho strukturu a navrhne použití nejlépe odpovídajících tabulek z primárních zdrojů dat. Poté následuje funkce „fill“, která odešle požadavky na data primárním zdrojům a vyplní požadovaná data do datasetu.

Služba rejustify automatizovala spojování a kombinování dat z více než 600 milionů datových řad z více než 60 nejdůvěryhodnějších statistických zdrojů, jako jsou Eurostat, ECB, OSN, MMF, statistické úřady a centrální banky, včetně dalších zdrojů, jako jsou emise CO2, ceny kryptoměn nebo statistiky případů COVID-19.

Rejustify je online služba dostupná přes Google Sheets, R a Python. Registraci lze provést a instruktážní videa nalézt na rejustify.com a v případě otázek a komentářů pište na info@rejustify.com.

Prvních 100 studentů a zaměstnanců IES může každý semestr požádat o bezplatný přístup k prémiovému účtu u Jiřího Kukačky.

01.10.2020 - Eikon - úvodní tutorial, 13. října od 9:30

Pro nové uživatele databáze Eikon, která je v plné verzi a zdarma k dispozici všem studentům IES, probíhají dvakrát ročně pravidelné úvodní tutoriály zaměřené na ovládání databáze a efektivní vyhledávání a stahování dat.

Tutoriály se konají v termínech 13. října a 25. února vždy od 9:30 do cca 11 hod online prostřednictvím Microsoft Teams. Tutoriálem Vás provede Alena Štifterová. Je doporučeno mít na svém osobním počítači nainstalovanou funkční verzi Eikonu.

Není třeba žádná předchozí registrace, jednoduše se připojte v daný čas prostřednictvím tohoto linku: Join Microsoft Teams Meeting

 

04.03.2020 - Výroční zpráva Akademického senátu FSV UK

Akademický senát FSV UK má za sebou první rok v novém složení. Rozhodli jsme se při té příležitosti vydat výroční zprávu za rok 2019. Čtěte více v prokliku

17.02.2020 - Eikon - úvodní tutorial, 25. února

Pro nové uživatele databáze Eikon probíhají dvakrát ročně pravidelné úvodní tutoriály zaměřené na ovládání databáze a efektivní vyhledávání a stahování dat.

Tutoriály se konají v termínech 25. února a 13. října vždy od 9:30 do cca 11 hod v učebně Thomson Reuters/Refinitiv (Václavské náměstí 832/19, vstup skrze recepci průchodem z Jindřišské ulice naproti květinářství Belle Fleurs). Kontaktní osobou na místě je Alena Štifterová. 

Vzhledem k omezené kapacitě (7 studentů) je nutná předchozí registrace do pátku 21. února na jiri.kukacka@fsv.cuni.cz.

Učebna je plně vybavena, nicméně je možné pracovat i na vlastním laptopu.

10.01.2020 - Mathematica: free online tutorials

Mathematica is available at IES, so they are providing various free online tutorials for students and faculty members to get up to speed with Mathematica.

An introductory tutorial "Hands-on Start to Mathematica" starts on January 21. During this live, hands-on training session, you'll learn to create calculations, text, presentations and mouse-driven models. As you follow along with the trainer, the live chat lets you ask questions and get answers right away.

Students with some experience in Mathematica can also join "Data Science Webinar Series" that starts on January 14.

Registration is required for both webinar series (follow the links). To install a full copy of Mathematica on a personal computer, follow the steps here.

11.11.2019 - iMac Pro stanice pro náročné výpočty

Na podporu výpočetně náročných studentských projektů (Bc. a Mgr.) a diplomových/bakalářských prací byly na IES pořízeny dvě výpočetní stanice iMac Pro. První počítač s 3,0GHz 10-jádrovým procesorem Intel Xeon W a 32 GB RAM je umístěn v místnosti 602, druhý počítač s 2,3GHz 18-jádrovým procesorem Intel Xeon W a 64 GB je v místnosti 503. Obě stanice disponují grafickou kartou Radeon Pro Vega 56, 8 GB. Další informace naleznete dole na stránce Databáze a software.

V případě zájmu o využití této výpočetní kapacity se obraťte se na jednoho z administrátorů: Jozef Baruník, Luboš Hanus, Jiří Kukačka a následně vyplňte, prosíme, tento formulář (vyplněné informace ostatních uživatelů můžete zobrazit zde).

06.11.2019 - Informace z Akademického senátu

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rád bych Vás informoval o aktuální činnosti Akademického senátu FSV, který se poslední týdny intenzivně zabývá situací okolo mediálních kauz týkajících se naší fakulty i celé UK. Dne 14. 10. proběhlo mimořádné zasedání AS FSV UK, důvodem jehož svolání a hlavním bodem programu byla "Problematika rámcové smlouvy mezi Univerzitou Karlovou a společností Home Credit International". Zápis nalezente zde. Včera, dne 5. 11., proběhlo řádné zasedání AS FSV UK, na kterém se řešila mimo jiné situace okolo SBP IPS FSV UK, SBP, s. r. o.,  a Česko-čínského centra UK. Zápis bude k dipozici až po schválení za měsíc, ale již nyní je na webu seznam přijatých usnesení (zmíněných bodů se týkají usnesení č. 4-12). Dále přidávám proklik na rozhovor s předsedou AS Václavem Moravcem ze včerejšího zasedání z webu aktualne.cz. O souvisejícím nejaktuálnějším dění na fakultě informují novinky na webu FSV.

Kompletní programy zasedání, písemené podklady a další informace o činnosti AS FSV UK naleznete zde. Rád také osobně zodpovím Vaše případné dotazy.

Jiří Kukačka

12.06.2019 - Eikon data in Python on-line training

Bezplatné on-line (webex) školení "Eikon Data API - how to access Eikon data in Python" dostupné pro uživatele z řad studentů IES:

  • Connecting your Python to Eikon is easy
  • Real-time, Fundamental and Timeseries data retrieval
  • Working with the News

Možné termíny:

  • 18. června 2019, 12:00 hod
  • 2. července 2019, 12:00 hod

Před školením bude účastníkům zaslán email s detaily k přihlášení. V případě zájmu kontaktujte přímo Naďu Benešovou nada.benesova@thomsonreuters.com

 

17.04.2019 - Tutorial Thomson Reuters Eikon, 7. května

V uterý 7. května od 9:30 proběhne dvouhodinový tutorial práce s databází Thomson Reuters/Refinitiv Eikon, která je v plné verzi a zdarma k dispozici všem studentům IES.

Tutorial proběhne v učebně Thomson Reuters/Refinitiv v Jindřišské ulici a bude zaměřen na základy ovládání databáze a efektivního vyhledávání dat. Vzhledem k omezené kapacitě (8 studentů) je nutná předchozí registrace emailem na jiri.kukacka@fsv.cuni.cz a to do čtvrtku 2. května. V případě převisu poptávky budou upřednostněni aktuální držitelé přístupu k databázi.

Potvrzení a detaily obdržíte emailem v pátek 3. května. Z technických důvodů na straně Reuters bude možná potřeba absolvovat tutorial na vlastních počítačích s funkčním přístupem do TR/Refinitiv Eikon. Detaily k přístupu do databáze naleznete zde

21.03.2019 - Free access to the complete EMIS database

Until 19 April 2019, free access to the complete EMIS UNIVERSITY database is available.  Standardly, Central and Eastern Europe area is available to the FSV students, but it is now possible to use the complete database, covering also the areas of the Caucasus and Central Asia, Emerging Asia, Central and Southeast Europe, Latin America, Middle East, and Africa regions. See Databases and software for more info. You can find the user manual here.

Free web access to EMIS UNIVERSITY based on the IP address recognition (no additional login steps required): https://www.emis.com/php/dashboard  

06.03.2019 - Info z březnového zasedání AS FSV UK

Během zasedání v úterý 5. března došlo ke vzniku nové pracovní komise pro vnější vztahy, jejímž úkolem je stanovení celkové komunikační strategie senátu (web, sociální sítě, média). Dále byl diskutován nový jednací řád senátu, zpráva o průběhu hodnocení výuky studenty na FSV UK za loňský ak. rok, a byly domluveny ustavující schůze ekonomické a rozvojové komise, které byla zadána koncepční agenda přípravy elektronických voleb pro další funkční období.

V prokliku naleznete seznam schválených usnesení, kompletní zápis bude následovat po schválení na dubnovém zasedání. Schválený zápis z únorového zasedání naleznete zde.

Další zasedání Senátu se uskuteční 2. dubna od 15:00 v místnosti č. H212, Hollar. Návrh programu bude zveřejněn v týdením předstihu na internetových stránkách AS FSV UK. Novinky můžete sledovat také na Facebooku AS FSV UK.

Akademický senát má již i anglickou verzi webových stránek, která obsahuje i překlady programů zasedání a schválená usnesení v agličtině (s malým zpožděním nutným k překladu).

Prosím, kontaktujte mě v případě jakýchkoli dotazů či podnětů.

07.02.2019 - Informace z prvního zasedání nově zvoleného AS FSV UK

Během prvního zasedání v úterý 4. února 2019 bylo zvoleno nové předsednictvo AS FSV UK na období 2019-2021 ve složení předseda Václav Moravec (IKSŽ), místopředseda Ondřej Šveda (ISS) a členové Jaromír Soukup (IPS) a Šimon Appelt (IES).

Dále byly ustaveny komise ekonomická, legislativní, studijní, pro rozvoj a sociální. Zástupci IES se stali členy všech stálých komisí a dočasné komise pro rozvoj. V prokliku naleznete seznam schválených usnesení, kompletní zápis bude následovat po schválení na březnovém zasedání.

Byly schváleny termíny zasedání AS FSV UK v letním semestru: 5. března, 2. dubna, 7. května a 4. června 2019. Zasedání jsou veřejná a budou se konat vždy od 15:00 v místnosti č. H212 (budova Hollar). Program následujícího jednání je zveřejňován zpravidla v týdením předstihu na internetových stránkách AS FSV UK.

Novinky můžete sledovat také na Facebooku AS FSV UK.

V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

(Fotografie převzata z Facebooku Politologického klubu FSV UK.)

25.01.2019 - MATLAB pro studenty a vyučující UK

Od nynějška mohou studenti i vyučující využívat plnou licenci MATLABu bez nutnosti komplikovaného připojení přes licenční server. Více informací jak získat licenci je k dispozici zde: https://uvt.cuni.cz/UVT-920.html. Univerzita Karlova má k dispozici nejen samotný software a veškeré toolboxy, ale také celou řadu on-line kurzů a přístup k podpoře. Stávající uživatelé Matlabu pod licencí IES mohou být v průběhu instalace požádání o deaktivaci původní licence na webu MathWorks.  

29.11.2018 - Tutorial Thomson Reuters Eikon, 7. a 12. prosince

Ve dnech 7. (od 13:30) a 12. (od 9:30) prosince proběhně dvouhodinový tutorial práce s databází Thomson Reuters Eikon, která je v plné verzi a zdarma k dispozici všem studentům IES. Detaily k přístupu do databáze naleznete zde.

Tutorial proběhne v učebně Thomson Reuters v Jindřišské ulici a bude zaměřen na základy ovládání databáze a efektivního vyhledávání dat. Vzhledem k omezené kapacitě (8 studentů/termín) je nutná předchozí registrace emailem na jiri.kukacka@fsv.cuni.cz a to do 30. listopadu. V emailu, prosím, uveďte Vámi preferovaný termín a zda můžete případně oba vypsané termíny. V případě převisu poptávky budou upřednostněni aktuální držitelé přístupu k databázi.

Potvrzení a detaily obdržíte emailem v pondělí 3. prosince.

06.03.2018 - Volný přístup k plné databázi Emerging Markets Information Service

Do 31. 3. 2018 je k dispozici volný přístup ke kompletní celosvětové databázi EMIS GLOBAL obsahující jinak obtížně dostupné makroekonomické přehledy, firemní údaje a výkazy, monitoring médií, ekonomické výzkumy a analýzy všech světových "emerging markets". Ke standardnímu předplacenému pokrytí střední a východní Evropy je do konce března možnost využít kompletní verzi, pokrývající i oblasti jižní Ameriky, Blízkého Východu, Asie a Afriky. EMIS se tak může stát optimálním zdrojem dat pro vaše teze, seminární práce, či jiné výzkumné projekty.

Přístup k databázi je zajištěn bez předchozí registrace prostřednictvím vzdáleného univerzitního přístupu. Po registraci zaškrtněte "My full subscription" a kliknětě na tlačítko "Continue". Více informací naleznete v sekci Databáze a software. V případě technických potíží kontaktujte Jiřího Kukačku.

28.03.2017 - Update - EMIS database online tutorial today, March 28, 19:30

Join the meeting at 19:30: https://join.me/emis-pl-1

On a computer, use any browser. Nothing to download. On a phone or tablet, launch the join.me app and enter meeting code: emis-pl-1

Contact Jiri Kukacka in case of any technical difficulties. The number of logged users will be temporarily increased so that you can work with the database in real time.

Interactive online tutorial on Emerging Markets Information Service (EMIS) database delivered by Mr. Krzysztof Grzybowski, Account Manager for CEE. 

EMIS delivers deep, rich, and hard to get company and industry data, multi-source news, research, and analytics. At the present, Central and Eastern Europe area is available to the students. EMIS may thus constitute an optimal data source for your theses/term papers/research projects on the CEE region.

This database can be accessed without any previous registration by 5 simultaneously logged users via the remote University access. See Databases and software for more info.

13.12.2015 - Thomson Reuters Data Workshop

Zbývá několik volných míst na Thomson Reuters Data Workshopu zaměřeného na základy ovládání databáze Eikon for Wealth Management. Workshop se koná ve středu 16.12. od 15:30 v místnosti 016. V případě zájmu je nutná rezervace předem na jiri.kukacka@fsv.cuni.cz.

 

10.11.2015 - Discussion with Financial Markets Experts

Ve středu 11. 11. se od 17 hodin uskuteční v aule 314 přednáška E-klubu DISCUSSION WITH FINANCIAL MARKETS EXPERTS. Vystoupí Jan Kubík (country director Thomson Reuters), který nabídne vhled do světa informací v bankovnictví a poradí, jak získat profesionální data pro psaní bakalářských a diplomových prací, dále Matěj Turek (portfolio manager Meridon Global Equity Fund) s tématem "CFA® Program - Great Resources for Your Studies" a Dina Lašová (relationship manager of the Power Exchange Central Europe), která představí praktickou stránku obchodování s energiemi. Přednáška proběhne v angličtině.

Na přednášku dále naváže TRAINING DATA WORKSHOP (čtvrtek 19. 11. od 15:30 v PC labu 016) zaměřený na práci s databází Thomson Reuters Eikon for Wealth Management poskytující finanční informace v reálném čase a historická finanční a makroekonomická data ke stažení. Workshop bude veden profesionálním lektorem z Thomson Reuters. Z důvodu omezeného počtu míst proběhne registrace účastníků předem, informace o registraci budou poskytnuty v průběhu středeční přednášky.

Studentům IES je umožněn přístup do databáze zdarma. Data lze standardně využít pro pro studijní účely a psaní závěrečných prací. Více informací zde.

28.10.2015 - Informace z říjnového zasedání Akademického senátu FSV UK

V prokliku naleznete zápis z říjnového zasedání Akademického senátu FSV UK. Nejdůležitějšími body na programu byly: informace z Ekonomické komise (změny v principech pro rozdělování rozpočtu FSV 2016 a mezi-institucionální princip koheze), průběh listopadových (nově elektronických) voleb do AS FSV UK a AS UK, předávání Zlatých kurzů za loňský AR. Detaily naleznete v zápisu. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

07.10.2015 - Informace z mimořádného zářijového zasedání Akademického senátu FSV UK

V prokliku naleznete zápis z mimořádného zářijového zasedání Akademického senátu FSV UK (29. 9.) svolaného z důvodu ukončení pracovního poměru tajemníka FSV UK ve zkušební době. Ve stejném dokumentu dále naleznete zápis ze zasedání předsednictva AS FSV UK (31. 8.) svolaného v rychlé reakci ze stejného důvodu. Akademický senát FSV přijal dvě důležitá usnesení: "AS FSV UK vyjadřuje souhlas s rozhodnutím děkana FSV UK zrušit pracovní poměr tajemníku FSV UK panu Ulrichovi ve zkušební době a důvody, které k němu vedly, považuje za relevantní." (č. 9) a "AS FSV UK vítá kontrolu FSV UK ze strany oddělení vnitřního auditu rektorátu UK probíhající v souvislosti s obviněními pana Ulricha." (č. 10). Zápis obsahuje detailní informace z obou jednání. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

24.06.2015 - Usnesení červnového zasedání Akademického senátu FSV UK

V prokliku naleznete seznam schválených usnesení z červnového zasedání Akademického senátu FSV UK. Nejdůležitějšími body na programu byly: změny v Harmonogramu AR 2015/15 (magisterské teze), Výroční zpráva FSV UK 2014, rozpočet Stipendijního a Sociálního fondu, vyhlášení voleb do AS FSV UK a AS UK na na 25.–27. 11. 2015. Detailní informace budou následovat v podobě zápisu po jeho zveřejnění na webu FSV. Zápis z květnového zasedání naleznete zde. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

29.04.2015 - Usnesení květnového zasedání Akademického senátu FSV UK

V prokliku naleznete seznam schválených usnesení ze včerejšího "květnového" zasedání Akademického senátu FSV UK. Nejdůležitějšími body na programu byly: schválení návrhu rozpočtu FSV UK na rok 2015, schválení možnosti elektronických voleb, schválení elektronického hodnocení předmětů již pro probíhající semestr a související přesun hodnocení do zkouškového období, změny ve Statutu FSV (zvl. jednorázové prodloužení funkčního období budoucího senátu pro vytvoření ročního překryvu funkčních období Senátu a děkana). Dále byla schválena podpora dalších projektů v rámci Studentských peněz. Detailní informace budou následovat v podobě zápisu z jednání jakmile bude zveřejněn na webu FSV. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

29.04.2015 - Facebook Akademického senátu FSV UK

Nová faceboková stránka Akademického senátu FSV UK slouží k aktuálnímu informovaní o dění na Fakultě, o programech zasedání (zasedání jsou veřejná a v případě zájmu jste vítáni) a výsledcích jednání, či o Studentských penězích a podpořených projektech. Budeme potěšeni, když ji navštívíte!

16.04.2015 - Informace z dubnového zasedání Akademického senátu FSV UK

V prokliku naleznete zápis z dubnového zasedání Akademického senátu FSV UK. Nejdůležitějšími body na programu byly: jmenování nové proděkanky pro zahraniční styky dr. Zuzany Kasákové, situace v CESES, schválení změn ve Volebním a jednacím řádu AS FSV UK a návrh možnosti elektronických voleb, situace ohledně studentského festivalu JinoniceJinak. Detaily naleznete v zápisu. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

01.04.2015 - Informace z březnového zasedání Akademického senátu FSV UK

V prokliku naleznete zápis z březnového zasedání Akademického senátu FSV UK. Nejdůležitějšími body na programu byly: představení nového tajemníka FSV pana Mgr. Josefa Ulricha, MBA, změny v Harmonogramu akademického roku 2015/2016, nová pozice proděkanky pro ekonomiku, kterou se stala dosavadní proděkanka pro doktorské studium PhDr. Natálie Švarcová, Ph.D. z IES, a zavedení Google Apps pro studenty (zvl. nových emailových účtů, které se od 1. března staly primární studentskou adresou v SIS). Detaily naleznete v zápisu. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

22.12.2014 - Informace z listopadového a prosincového zasedání Akademického senátu FSV UK

V proklicích naleznete zápis z listopadového a prosincového zasedání Akademického senátu FSV UK. Nejdůležitějšími body na programu byly v listopadu: podmínky přijímacího řízení do doktorského studia, volba PhDr. Ing. Petra Soukupa do Rady vysokých škol, informace z výběrových řízení na vedoucí CIVT, studijního oddělení, KJP a ředitelů institutů; v prosinci: Studentské peníze 2014, převolení předsednictva AS FSV UK, předávání Zlatých kurzů, doplňovací volby do AS UK - senátorem se stal Jan Málek z IES, změna Pravidel pro sestavování rozpočtu FSV UK, změny Volebního a jednacího řádu a Statutu FSV UK. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

17.11.2014 - Informace z říjnového zasedání Akademického senátu FSV UK

V prokliku titulku naleznete zápis z říjnového zasedání Akademického senátu FSV UK. Nejdůležitějšími body na programu byly: reakreditace bak. a mag. studijních programů Ekonomie a finance, Economics and Finance; vyhlášení doplňovacích voleb do AS UK (25. a 26. 11. 2014); jmenování čestných členů Vědecké rady FSV UK (z IES prof. Michal Mejstřík). Zápis z listopadového jednání bude na novinkách IES uveřejněn hned po jeho zveřejnění na webu Senátu. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

21.02.2013 - JEM116 Applied Econometrics - semináře začínají až 28. 2. 2013

Semináře k předmětu JEM116 Applied Econometrics začínají až večerním seminářem 28. 2. 2013 (18:30 - 19:50). Stejným tématem pokračují čtvrteční dva semináře (11:00 - 13:50) o týden později. Dnes tedy je úvodní přednáška, ale není seminář. 

Červen 2023
poútstčtsone
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Partneři

Deloitte
Česká Spořitelna

Sponzoři

CRIF
McKinsey
Patria Finance
EY