Ing. Lenka Sojková - Novinky

04.05.2020 - Výběrové řízení na dvě pracovní pozice do Centra doktorských studií na IES

„Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na dvě pracovní pozice organizačně-správních pracovnic/pracovníků pro Centrum doktorských studií Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.  

Požadavky:

  • magisterské vzdělání odpovídajícího směru
  • student/ka české formy prezenčního doktorského studia na Institutu ekonomických studií FSV UK (dále IES) v akademickém roce 2020/2021
  • znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni

Nabízíme:

  • pracovní úvazek ve výši 0,1
  • předpokládaný nástup 1. 10. 2020
  • pracovní úvazek na IES s dostatečnou finanční podporou už v průběhu studia

Pracovní náplň:  

  • organizační a administrativní podpora doktorského studia v rámci Centra doktorských studií při IES FSV UK

Písemnou přihlášku doloženou:

  • profesním životopisem
  • motivačním dopisem

mohou zájemci posílat do 5.6. 2020 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo písemně či osobně na adresu Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, Kamila Hypšová, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „THP pracovník pro CDS/IES“.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat administrátora řízení Lenku Sojkovou na emailu Lenka.Sojkova@fsv.cuni.cz

23.04.2018 - Výběrové řízení do Centra doktorských studií

Děkan Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení šesti míst akademického pracovníka na 0,1 úvazek pro Institut ekonomických studií (IES, ies.fsv.cuni.cz) do Centra doktorských studií (CDS). Vybraní doktorští studenti se prostřednictvím CDS zapojí do organizace doktorského studia na IES a stanou se již během studia akademickými pracovníky IES s dodatečnou finanční podporou.

Předpoklady: VŠ vzdělání odpovídajícího směru, studium české formy prezenčního doktorského studia na IES v akademickém roce 2018/2019, znalost AJ.

Nástup: říjen 2018.

Přihlášky doložené životopisem, ověřenými kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání, seznamem publikovaných vědeckých a odborných prací a alespoň jedním akademickým doporučením zasílejte do 22. 5. 2018 osobnímu oddělení FSV UK, Smetanovo nábřeží 6, 110 01 Praha 1. V případě dotazů neváhejte kontaktovat administrátora řízení Lenku Sojkovou (Lenka.Sojkova@fsv.cuni.cz).

21.02.2018 - Studium v zahraničí – zkušenosti našich absolventů

Do sekce Studium v zahraničí přibyly další příspěvky se zkušenostmi našich absolventů ze studia v zahraničí. Nově si můžete přečíst jaké je studovat magisterský program v Římě, Lisabonu či Rotterdamu.

Celé příspěvky si můžete přečíst zde.

Partneři

Deloitte
Česká Spořitelna

Sponzoři

CRIF
McKinsey
Patria Finance
EY