Map the System: Přihlaste se do soutěže na Oxfordu

18.01.2022

PRODLOUŽENO: Ještě do konce měsíce se můžete hlásit do oxfordské soutěže Map the system.

Přečtěte si více v časopise Forum

Jste připraveni změnit svět? Oxfordská soutěž Map the System je od letošního roku přístupná i studentům z Česka. Jako první univerzita u nás se do ní zapojila právě Univerzita Karlova, a to díky Centru pro přenos poznatků a technologií.

Soutěž Map the System se zaměřuje na komplexní a interdisciplinární zkoumání a hlubší porozumění problémům současného světa a představuje pro studenty skvělou příležitost, jak se zamyslet nad tématy naší společnosti, která je zajímají a trápí, popřípadě se jimi už sami zabývají v rámci svého studia nebo kvalifikačních prací. Soutěž je iniciativou Skoll Center for Social Entrepreneurship, které sídlí na Saïd Business School na Oxfordské univerzitě.

Kdo se může přihlásit?

Jakýkoli student či studentka Univerzity Karlovy, kteří mají zájem pozitivně ovlivňovat sociální nebo environmentální problémy a/nebo touhu porozumět tomu, jak fungují systémy, v nichž žijeme.

Jak se přihlásit?

Nastudujte si návod na stránce Inovační laboratoře nebo se ozvěte rovnou  koordinátorce soutěže Map the System Barboře Komberec Novosadovénejpozději do 31. ledna 2022!

Po e-mailu či během krátké konzultace proberete téma, které vás zajímá, a vyplníte přihlášku do soutěže. Po celou dobu trvání soutěže (od února do května) budete mít podporu pro svůj tým (mentoring, další vzdělávání, expertní konzultace).

Autor - Barbora Holková

Česká Spořitelna