Nabídka stáží

Partneři IES FSV UK: stáže a zkrácené úvazky

Deloitte nabízí stáže a zkrácené úvazky.

Další nabídky

Consulting

• Intern in Forensic Services at PwC. See the details here.

• We are looking for new colleagues (part-time) to join us in our recently founded analytical boutique based a few steps away from IES. We focus on valuation, corporate finance, M&A, and applied research in these topics. Do you want to be part of research that would impact the finance community all over the world? Do you want to apply the theory to practice in client projects? Write to us at info@evalin.org, send us your CV and we will be happy to talk to you.

• Odstartuj svoji kariéru v Kearney.Jestli si chceš vyzkoušet práci na reálném projektu, nabrat skvělé zkušenosti a učit se přímo od našich konzultantů, tak je naše nabídka přesně pro Tebe. Vyhovovalo by Ti pracovat spíše z domova? Nabízíme flexibilitu i v tom!
    Těšíme se na tebe! https://bit.ly/2LCaGqw

• McKinsey: stále je možné se hlásit na stáž do společnosti McKinsey. Podrobnosti naleznete zde.

• Stáže ve společnosti BCG - můžete se hlásit už nyní. Podrobnosti naleznete zde.

Finance a banky

• Fintech startup Upvest - stáž pro studenty magisterského studia. Podrobnosti zde.

• Intern in asset management. Sirius. See the details here.

• Part-time - Corporate Sales Investment Banking v Komerční bance. Podrobnosti naleznete zde.

• Analytik pro Campaign Management Kooperativa - možný zkrácený úvazek pro studenty. Podrobnosti zde

• Jsi student/ studentka 3. nebo 4. ročníku? Finanční tým Rockaway nabízí příležitost k získání zkušeností při studiu a nahlédnutí pod pokličku skupinových financí. Podrobnosti naleznete zde.

• Nabídka částečného úvazku pro doktorské studenty v ČNB, podrobnosti zde.

• Nabídka stáže - úvazku vhodného pro studenty - v "Raiffce" ve Strategickém týmu! Podrobnosti zde.

• Nabídka stáže v BNP Paribas. Podrobnosti zde.

IT

• Trainee program pro studenty - Logio

Energetika

• Leef Technologies. Analyst, Clean Energy and Transport. Podrobnosti zde.

• Energetický regulační úřad nabízí stáž, podrobnosti zde.

Jiné

• Stáž Account manažer v AIK IT Digital. Podrobnosti zde.

• Stáže na Ministerstvu průmyslu a obchodu České republiky – pozice v oblasti zahraničního obchodu se zaměřením na přípravu Exportní strategie ČR. Podrobnosti zde.

• Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy hledá stážist(k)u na projekt "Modely oceňování veřejných statků pro účely prostorového plánování." Podrobnosti zde.

• České priority. Nový projekt, mladý sympatický kolektiv. Podrobnosti zde.

Akademie a výzkum

• The CORPTAX research group at Charles University, Prague, Czechia is looking for research assistants! See the details here.

Ambasády

Mezinárodní organizace

• WHO internship programme. Please see the details here

• The European Central Bank (ECB) is seeking applications for participation in its summer research graduate programme. Please see the details here. Available traineeships here.

• Evropská komise. Podrobnosti zde.

• ILO - International Labour Office has interesting new internship opportunities coming up in a variety of fields. Candidates are invited to consult the ILO’s online recruitment platform. Applications may be submitted electronically from the platform and will remain open from 21 June 2017 to 4 July 2017 (midnight Geneva time). The next list of proposed internships will be published in January 2018.

• The World Bank offers internships to young people interested to learn more about the economic and social issues that affect people's lives around the world. The programme offers opportunities for study and work that provide hands-on experience. The Bank Internship Programme offers graduate students an opportunity to improve their skills as well as the experience of working in an international environment, please see the details here.

• Traineeships in the European Parliament: Application period: 15 August – 15 October (midnight) Traineeship period: 1 March – 31 July, Application period: 15 March – 15 May (midnight) Traineeship period: 1 October – 28/29 February. Please see the details here.

Erasmus+ stáže v zahraničí

Na tyto stáže lze využít i dodatečné financování z programu Erasmus+, pro detaily kontaktujte Elišku Krohovou.

• Spanish Internships. Please see the details here.

• Nabídky zahraničních stáží v Porýní-Falc (Německo), Burgundsko (Francie) a Opolské vojvodství (Polsko) pro studenty s bydlištěm ve středočeském kraji. Výběr oboru, ve kterém chcete stáž absolvovat je na samotných studentech. Podrobnosti zde.

• Various internships in Spain. Please see the list enclosed.