Nabídka stáží

Partneři IES FSV UK: stáže a zkrácené úvazky

Deloitte stále nabízí stáže a zkrácené úvazky.

Associate – Valuation: https://www.jsmedeloitte.cz/volne-pozice/associate-valuation-1614584172

Intern – Valuation: https://www.jsmedeloitte.cz/volne-pozice/intern-valuation

Další nabídky

Consulting

• Grant Thornton Advisory nabízí stáže pro studenty 3. až 5. ročníku. Podrobnosti zde.

• Management trainee at European Compensation Services. Please see the details here.

• Intern at EVI. Please see the details here.

• Internship at IQVIA - Management Consulting team based in Prague. See the details here.

• Intern in Forensic Services at PwC. See the details here.

• Odstartuj svoji kariéru v Kearney.Jestli si chceš vyzkoušet práci na reálném projektu, nabrat skvělé zkušenosti a učit se přímo od našich konzultantů, tak je naše nabídka přesně pro Tebe. Vyhovovalo by Ti pracovat spíše z domova? Nabízíme flexibilitu i v tom!
    Těšíme se na tebe! https://bit.ly/2LCaGqw

• McKinsey: stále je možné se hlásit na stáž do společnosti McKinsey. Podrobnosti naleznete zde.

• Stáže ve společnosti BCG - můžete se hlásit už nyní. Podrobnosti naleznete zde.

Finance a banky

• Trainee - internship Data CoE #DWH #SQL #PowerBI v KB. Podrobnosti zde.

• Trainee - internship v Korporátním a Municipálním bankovnictví KB, Praha. Podrobnosti zde.

• Internship - trainee do produktového vývoje Expobank. Podrobnosti zde.

• Paid internship opportunity within VC and PE – RSJ Investments. Please see the details here.

• Part-time v investičním fondu Bona Venture Partners. Podrobnosti zde.

• Talent Program při Financích v Raiffeisenbank. Podrobnosti o stáži zde.

• Intern in asset management. Sirius. See the details here.

IT

• Data Science Internship. Podrobnosti zde.

• Datový analytik Pipedrive. Podrobnosti zde.

• Datový analytik junior - Euromedia Group (EMG). Podrobnosti zde.

• Trainee program pro studenty - Logio

Energetika

• Leef Technologies. Analyst, Clean Energy and Transport. Podrobnosti zde.

• Energetický regulační úřad nabízí stáž, podrobnosti zde.

Jiné

• Pražský inovační institut nabízí pozici konzultant / konzultantka a Event koordinátor / koordinátorka Podnikatelského a inovačního centra. Podrobnosti naleznete zde.

• Firma Storyous nabízí letní placenou stáž na pozici Quality Assurance Junior. Podrobnosti naleznete zde.

• Firma Storyous nabízí letní placenou stáž na pozici Data Analyst. Podrobnosti naleznete zde.

• Part time v Britské obchodní komoře. Podrobnosti zde.

• Stáž Account manažer v AIK IT Digital. Podrobnosti zde.

• Stáže na Ministerstvu průmyslu a obchodu České republiky – pozice v oblasti zahraničního obchodu se zaměřením na přípravu Exportní strategie ČR. Podrobnosti zde.

• Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy hledá stážist(k)u na projekt "Modely oceňování veřejných statků pro účely prostorového plánování." Podrobnosti zde.

• České priority. Nový projekt, mladý sympatický kolektiv. Podrobnosti zde.

Akademie a výzkum

• Spolupráce na analýze detailních dat státního rozpočtu

Hledáme nové kolegyně či nové kolegy z řad studentů, kteří by Petrovi Bouchalovi a Petrovi Janskému pomohli zodpovědět důležité otázky: z jakých důvodů rostly veřejné výdaje, jaké jsou možnosti jejich snížení a proč jsou veřejné investice důležité? Pokud máte čas, schopnost analyzovat data (data o veřejných financí pro R jsou zde), zájem o spoluautorství výsledné studie a spolupráci v následujících týdnech či měsících, budu rád, když se mi napíšete (petr.jansky@fsv.cuni.cz).

• The CORPTAX research group at Charles University, Prague, Czechia is looking for research assistants! See the details here.

Ambasády

Mezinárodní organizace

• WHO internship programme. Please see the details here

• The European Central Bank (ECB) is seeking applications for participation in its summer research graduate programme. Please see the details here. Available traineeships here.

• Evropská komise. Podrobnosti zde.

• ILO - International Labour Office has interesting new internship opportunities coming up in a variety of fields. Candidates are invited to consult the ILO’s online recruitment platform. Applications may be submitted electronically from the platform and will remain open from 21 June 2017 to 4 July 2017 (midnight Geneva time). The next list of proposed internships will be published in January 2018.

• The World Bank offers internships to young people interested to learn more about the economic and social issues that affect people's lives around the world. The programme offers opportunities for study and work that provide hands-on experience. The Bank Internship Programme offers graduate students an opportunity to improve their skills as well as the experience of working in an international environment, please see the details here.

• Traineeships in the European Parliament: Application period: 15 August – 15 October (midnight) Traineeship period: 1 March – 31 July, Application period: 15 March – 15 May (midnight) Traineeship period: 1 October – 28/29 February. Please see the details here.

Erasmus+ stáže v zahraničí

Na tyto stáže lze využít i dodatečné financování z programu Erasmus+, pro detaily kontaktujte Elišku Krohovou.

• Spanish Internships. Please see the details here.

• Nabídky zahraničních stáží v Porýní-Falc (Německo), Burgundsko (Francie) a Opolské vojvodství (Polsko) pro studenty s bydlištěm ve středočeském kraji. Výběr oboru, ve kterém chcete stáž absolvovat je na samotných studentech. Podrobnosti zde.

• Various internships in Spain. Please see the list enclosed.